جدیدترین مطالب

دسته‌بندی نشده

دانلود رایگان تحقیق حاشیه نشینی و جرم(فایل ورد)

  جامعه شناسان در تعریف افرادی که در حریم شهرها سکونت دارند چنین می گویند : معمولا حاشیه نشینان را کسانی تشکیل می دهند که در شهرها زندگی می کنند اما به عنوان یک شهروند از امکانات و خدمات شهری بهره نمی برند. این افراد با وجودی که در دل یا حاشیه شهرها جای دارند اما فرهنگ روستایی را هم چنان حفظ کرده ... ادامه مطلب »

بررسی تب بی دوام گاوی (Bovine Ephemeral Fever)

بررسی تب بی دوام گاوی (Bovine Ephemeral Fever) دسته بندی : مباحث رشته ها » مقاله و تحقیق جزئیات و دریافت دانلود فایل کامل بررسی تب بی دوام گاوی (Bovine Ephemeral Fever) در قالب فایل word و متشکل از ۲۸ صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. بخشی از محتوای فایل دانلودی :: تب بی دوام ... ادامه مطلب »

اولویت های پژوهشی ستاد مبارزه با مواد مخدر – ۹۶

اولویت های پژوهشی ستاد مبارزه با مواد مخدر – ۹۶ ستاد مبارزه با مواد مخدر، روان گردان و پیشگیری و درمان معتادان، برای همکاری با محققین، مراکز علمی و دانشگاهی در سال ۹۶، اولویت های پژهوشی خود را اعلام کرده است. این اولیت ها در فایل زیر قابل مشاهده می باشند. دانلود ادامه مطلب »

سوالات آزمون ورودی کارشناسی ارشد حقوق ۱۳۹۰ + پاسخنامه + معرفی منابع

سوالات آزمون ورودی کارشناسی ارشد حقوق ۱۳۹۰ + پاسخنامه + معرفی منابع مرور سوالات آزمون های سال های گذشته به همراه آشنایی و اطلاع از منابع آزمون، کمک بسیاری به داوطبان شرکت در آزمون می کند. از این رو، سوالات کارشناسی ارشد مجموعه حقوق سال ۹۰ به همراه پاسخنامه و معرفی منابع آزمون کارشناسی ارشد حقوق  را در اینجا قرار ... ادامه مطلب »

قالب حرفه ای رزومه انگلیسی

قالب حرفه ای رزومه انگلیسی نوشتن رزومه حرفه ای  برای استخدام در شرکت ها، موسسات، اخذ پذیرش از دانشگاه ها و… بسیار مؤثر است. این قالب ویژه ی ارائه برای اپلای، مصاحبه دانشگاهی و کاری طراحی شده است. دانلود ادامه مطلب »

حسابداری پیشرفته ۱ و ۲

حسابداری پیشرفته ۱ و ۲ استاد: محمدحسن ربیعی حسابداری پیشرفته یکی از دروس تخصصی و پرکاربرد رشته حسابداری می باشد. از این رو جزوه های حسابداری پیشرفته ۱ و ۲ را قرار دادیم تا دانشجویان در کنار کتب درسی و جزوه کلاسی، با مطالعه این جزوات بر مباحث مسلط تر شوند. در جزوه حسابداری پیشرفته ۱، علاوه بر توضیح سرفصل ... ادامه مطلب »

منابع پیشنهادی آزمون دکتری مهندسی عمران و معماری

منابع پیشنهادی آزمون دکتری مهندسی عمران و معماری داوطلبان هر رشته ای برای شرکت در آزمون ورودی مقطع بالاتر نیاز به یکسری منابع برای مطالعه دارند. در اینجا منابع پیشنهادی آزمون دکتری رشته های مهندسی عمران و معماری را قرار داده ایم. منابع مهندسی عمران منابع معماری ادامه مطلب »

سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته هنر -۹۶

سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته هنر -۹۶ مرور سوالات آزمون های سال های گذشته کمک بسیاری به داوطبان شرکت در آزمون می کند. از این رو، سوالات چهار مجموعه از رشته هنر را در اینجا قرار دادیم. این سوالات مربوط به سال ۱۳۹۶ می باشد. مجموعه هنرهای پژوهشی و صنایع دستی – دریافت طراحی پارچه و لباس – دریافت مجموعه ... ادامه مطلب »

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری با  آرزوی موفقیت برای متقاضیان در گزینش آزمون سراسری و با این امید که داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، انتخاب رشته آگاهانه و صحیح انجام دهند، دفترچه های گروه های مختلف تحصیلی را قرار داده ایم. دفترچه گروه فنی و ریاض دفترچه گروه تجربی دفترچه گروه علوم انسانی   ادامه مطلب »

منابع آزمون دکتری تاریخ اسلام و باستان شناسی

منابع آزمون ورودی مقطع دکتری رشته های تاریخ اسلام و باستان شناسی منابع آزمون دکتری تاریخ اسلام و باستان شناسی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری تاریخ اسلام است. منابع تاریخ اسلام منابع باستان شناسی   ادامه مطلب »

فهرست مجلات نامعتبر و جعلی

فهرست مجلات نامعتبر و جعلی فهرست مجلات نامعتبر و جعلی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی. همه سازمان ها و ارگان های آموزشی، هرساله لیست مجلات نامعتبر را اعلام می کنند. در فایل زیر، مجلات نامعتبر وزارت بهداشت آورده شده است. بروزرسانی ۱۳۶۹/۰۴/۲۸ دریافت لیست ادامه مطلب »