جدیدترین مطالب

جزوه و نمونه سوال

جزوه حقوق جزای اختصاصی

حقوق

حقوق جزای اختصاصی حقوق جزای اختصاصی رشته‌ای از حقوق است که به بحث در خصوصیات هر یک از جرائم به طور جداگانه می‌پردازد. موضوع حقوق جزای اختصاصی خود جرم است و خصوصیات جرائم را چه از نظر عناصر تشکیل دهنده و چه از نظر کیفیت مجازات تعریف و بیان می‌کند. در اینجا جزوه حقوق جزای اختصاصی ۱ و ۲ و ... ادامه مطلب »

جزوه کامل نقشه برداری مهندسی

نقشه برداری

جزوه کامل نقشه برداری مهندسی جزوه بسیار کامل نقشه برداری مهندسی برگرفته از معتبرترین مراجع و کتاب ها و با سرفصل کامل مطالب را در قالب پاورپوینت و اسلاید برای شما آماده کرده ایم. این جزوه ۱۵۰ اسلاید دارد و برای اساتید دانشگاه ها جهت تدریس و همچنین برای دانشجویان عمران و نقشه برداری و یا دانشجویانی که این درس ... ادامه مطلب »

جزوه درس اقتصاد خرد

اقتصاد خرد

جزوه درس اقتصاد خرد اقتصاد خرد بخشی از اقتصاد است که به چگونگی تصمیم گیری در رابطه با قیمت میزان تولید در بازارھای مختلف را با مفروضات مختلف مطالعه می کند. جزوه پیش رو، جزوه درس اقتصاد خرد، استاد شوری می باشد. دانلود ادامه مطلب »

جزوه درس اصول سرپرستی

اصول سرپرستی

جزوه درس اصول سرپرستی مدیران نیازمند مهارت های عمومی، توانایی های خاص و ویژگی های فردی می باشند. ترکیب این مهارت ها، توانایی ها و ویژگی ها فردی در سطوح مختلف یک سازمان و در سازمان های گوناگون با هم متفاوت اند. همچنین مدیران در دوران خدمت مدیریت خود که در سطوح مختلف مدیریت یک سازمان و یا به سطوح ... ادامه مطلب »

پرسش نامه های روانشناسی

پرسشنامه

پرسشنامه های روانشناسی در اینجا سه نمونه پرسنامه قرار داده ایم. پرسشنامه اول مرتبط با مقطع کارشناسی ارشد می باشد. پرسشنامه سبک های رفتاری و بلوغ پرسشنامه وابستگی به دیگران پرسشنامه انسجام خانواده ادامه مطلب »

جزوه حقوق کار

حقوق کار

جزوه کارشناسی ارشد حقوق عمومی / حقوق کار تقریرات استاد بابک درویشی حقوق عمومی مجموعه قوانین و مقرراتی است که حاکم بر روابط دستگاه های دولتی با یکدیگر و مردم است. در این پست جزوه کارشناسی ارشد حقوق عمومی درس حقوق کار قرار دادیم. دانلود   ادامه مطلب »

جزوه هنر و ارتباطات

هنر

جزوه هنر و ارتباطات هنر مفهومی است نسبی یعنی از دید هر شخص یک مفهوم و برداشتی دارد و یک تعریف مطلق و واحد را برای آن نمی توان در نظر گرفت. جزوه حاضر، جزوه درس هنر و ارتباطات دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز شهرداری قزوین می باشد. دانلود ادامه مطلب »

جزوه مهندسی مخازن نفت و گاز

نفت

جزوه مهندسی مخازن نفت و گاز جزوه مهندسی مخازن نفت و گاز دکتر ناصر علی زاده استاد دانشگاه امیدیه و امیرکبیر تهران و صنعت نفت نویسندگان: امیر میرعظیمی – لعیا طحانی این جزوه در قالب PDF و به صورت دست نویس می باشد. دانلود ادامه مطلب »

جزوه انتقال حرارت

شیمی

جزوه انتقال حرارت در این پست جزوه درس انتقال حرارت دکتر میرزازاده، رشته مهندسی شیمی قرار داده ایم. این جزوه برای داوطلبین شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مناسب می باشد. جزوه پیش رو به صورت دست نویس و مرتب و خوانا است. دانلود بخش اول دانلود بخش دوم ادامه مطلب »

آشنایی با اشعه ایکس و اصول تولید آن

رادیولوژی

آشنایی با اشعه ایکس و اصول تولید آن جزوه درس سیستم های تصویرگر پزشکی و رادیولوژی دکتر مرتضی زنگنه سروش اشعه های ایکس بخشی از طیف گسترده امواج الکترومغناطیسی محسوب می گردند. اسپکتروم امواج الکترومغناطیسی از امواج الکتریکی  (۵۰ و ۶۰ سیکل) آغاز، و به ترتیب امواج مخابراتی، اولتراسونیک، تلویزیونی، میکروویو، نور مرئی، اشعة ایکس، امواج گاما و بالاخره امواج ... ادامه مطلب »