جدیدترین مطالب

آموزش نرم افزار

صفحه بندی و شماره گذاری در ورد

آموزش صفحه بندی و شماره گذاری در ورد برنامه آفیس / ورد قابلیت های بسیاری دارد. در این برنامه بسیاری افراد برای گذاشتن شماره صفحه و صفحه بندی با مشکل مواجه می شوند. در این جزوه تصویری، به طور خلاصه و مفید آموزش داده شده است. دانلود ادامه مطلب »

برنامه حسابداری فروشگاه با نرم افزار اکسل Excel

برنامه حسابداری فروشگاه با نرم افزار اکسل Excel برنامه فروشگاه  یک برنامه جهت صدور فاکتور ، تکمیل همزمان دفتر و کسر و اضافه شدن خودکار کارتکس کالاها  و ثبت درامد ناشی از خدمات و ثبت هزینه ها می باشد. برنامه فروشگاه یک پروژه آماده و نرم افزار حسابداری کاربردی است. در این برنامه فروشگاه که با اکسل نوشته شده است، ... ادامه مطلب »

آموزش تحلیل مسیر با استفاده از spss و Amos

آموزش تحلیل مسیر با استفاده از spss و Amos تحلیل مسیر یا path analysis روش آماری کاربرد ضرایب بتای استاندارد رگرسیون چند متغیرى در مدل هاى ساختاری است .هدف تحلیل مسیر به دست آوردن برآوردهاى کمى روابط علّى ( همکنشی یکجانبه یا کواریته) بین مجموعه اى از متغیرهاست.ساختن یک مدل علّی لزوماً به معنای وجود روابط علّی در بین متغیرهای ... ادامه مطلب »

نرم افزار محاسبه سطح مقطع کابل + آموزش

نرم افزار محاسبه سطح مقطع کابل + آموزش در این پست نرم افزار PSET جهت محاسبه تعداد ، سطح مقطع و همچنین افت ولتاژ کابل های فشار ضعیف (تا ۴۰۰ ولت) طراحی شده است و می توان کابل های چند رشته ای ، کابل های ۳٫۵ رشته ای ، تکفاز ، سه فاز DC را محاسبه کرد . رشته برق ... ادامه مطلب »

دیکشنری مهندسی

دیکشنری مهندسی تمرکز این دیکشنری رایگان بر روی واژگان فنی مهندسی می باشد با بیش از ۵۰۰۰ اصطلاح تخصصی. این دیکشنری بر روی گوشی های با سیستم عامل اندروید قابل نصب می باشد. دانلود ادامه مطلب »

نرم افزار طراحی مدارهای الکتریکی اندروید EveryCircuit ورژن ۲٫۱۶

نرم افزار طراحی مدارهای الکتریکی اندروید EveryCircuit ورژن ۲٫۱۶ نرم افزار EveryCircuit  یک نرم افزار بسیار کاربردی و محبوب برای سیستم عامل اندروید می باشد که با آن می توان به صورت حرفه ای مدارهای الکتریکی را شبیه سازی کرد و در نهایت آن را اجرا و کارکرد مدار را مشاهده کنید و به صورت انیمیشن ببینید مدارها هر کدام ... ادامه مطلب »

آموزش استفاده از نرم افزار EndNote

آموزش استفاده از نرم افزار EndNote نویسندگان: مرتضی همت – زهرا کشتکار ۱۳۹۲ راهنمای حاضر براساس آخرین ویرایش این نرم افزار، EndNote X7، آماده شده است. گرچه تهیه کنندگان این راهنما اساس کار خود را نسخه Getting Started Guide، تهیه شده توسط شرکت Thomson Reuters قرار داده اند اما در بعضی قسمت ها نکاتی که به نظر لازم بود اضافه ... ادامه مطلب »

چگونگی تبدیل واحد اندازه گیری پیش فرض در Word 2012 از اینچ به سانتی متر

بطور پیش فرض در Microsoft word 2010 ، طول و ارتفاع و حتی سایز برگه ها با واحد Inch (اینچ) به نمایش گذاشته میشن که البته برای بسیاری از کاربران مخصوصا در ایران این مقیاس آزار دهنده بوده و همگی خواهان تبدیل آن به سانتی متر هستند!       حال در ادامه این مطلب آموزش تعویض واحد اندازه گیری ... ادامه مطلب »

چگونه در یک سند word، دو نوع شماره گذاری برای صفحات داشته باشیم؟ (اصول شماره گذاری صفحات)

ر کتاب‌ها دیده‌اید که به طور مثال، صفحات ابتدایی که مربوط به مقدمه است را به صورت یونانی (i و ii و iii و iv و v و …) شماره‌گذاری می‌کنند و صفحات اصلی کتاب را به صورت عددی (۱ و ۲ و ۳ و ۴ و …) ممکن است بگویید دو سَنَد (Document) ایجاد می‌کنند، یکی برای مقدمه و ... ادامه مطلب »

چگونه در Word فهرست مطالب را بصورت خودکار ایجاد کنیم؟

سلام، همانگونه که میدانید ایجاد فهرست مطالب در مقالات و کتابها، یکی از مهمترین قسمتهای سند خواهد بود که اگر بخواهیم بصورت دستی (Manual) آن را تنظیم کنیم با مشکلات زیادی روبرو خواهیم بود از جمله اینکه در صورت تغییر در شماره صفحات و یا عناوین، میبایست مجدداً فهرست مطالب را تنظیم نمائیم. لذا در این مقاله در ادامه مقاله ... ادامه مطلب »

ایجاد شماره صفحه و header & footer متفاوت در word

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مقاله قصد داریم موارد زیر را بررسی کنیم: نحوه ایجاد سر صفحه (header) و پا صفحه (footer) نحوه ایجاد شماره صفحه سکشن بندی صفحات جهت ایجاد سر صفحه ها و شماره صفحات متفاوت مراحل گفته شده در این مقاله در Word 2007 & 2010 کاملا مشابه است و اگر از Word 2003 ... ادامه مطلب »