جدیدترین مطالب

آموزش زبان های خارجه

آموزش تصویری زبان آلمانی

آموزش تصویری زبان آلمانی در دنیای امروز دانستن زبانی جز زبان مادری نوعی مهارت به حساب می آید. بسیاری از افراد علاقه به آموختن زبان های مختلف از جمله زبان آلمانی دارند. این جزوه برای افرادی مناسب است که مبتدی بوده و تازه شروع به یادگیری این زبان نموده اند. دریافت ادامه مطلب »

۱۰۱ نکته آموزنده برای آیلتس

۱۰۱ نکته آموزنده برای آیلتس آزمون آیلتس پراستفاده ترین آزمون مهارت سنجی زبان انگلیسی است. در سال پیش دو میلیون آزمون آیلتس برگزار شده است. شرکت در آزمون آیلتس راهگشای فرصت های بسیاری است. مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در ۱۳۵ کشور جهان به کار می آید. بیش از ۸۰۰۰ سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی – ... ادامه مطلب »

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی گردآوری و ترجمه: مژگان بهروزپور در یادگیری زبان به دلایل فراوان زبان آموزان با اشتباهات زیادی روبرو می شوند که اصلاح آنها در حقیقت کار آسانی نیست. این اشتباهات خیلی اوقات به دلیل تفاوت در سیستم های زبانی است. خیلی از اشتباهات رایجی هم که بین ما فارسی زبان ها دیده می شود به دلیل ... ادامه مطلب »

گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی

عنوان: گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی نویسنده: سعید عنایت پور   اولین گام در جهت آموزش زبان، یادگیری گرامر میباشد. در این جزوه مطالب از سطح بسیار ساده شروع شده وگرامر تا سطح بالایی آموزش داده میشود لذا برای افراد مبتدی بسیار مناسب بوده و افرادی که قبلا انگلیسی را به خوبی آموزش دیده اند میتوانند از این مطالب به ... ادامه مطلب »

ترجمه مقاله کاربرد سیستم ادغام یافته برای افراد نابینای با بیماری دیابت

عنوان انگلیسی مقاله: Application of Embedded System for Sightless with Diabetes عنوان فارسی مقاله: کاربرد سیستم ادغام یافته برای افراد نابینای با بیماری دیابت دسته: پزشکی فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۶ جهت دانلود رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک نمایید ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد. _______________________________________ چکیده ... ادامه مطلب »

ترجمه مقاله بهینه سازی مسائل تخصیص افزونگی چند هدفه، در سیستم های سری – موازی

عنوان انگلیسی مقاله: Efficient exactoptimizationofmulti-objectiveredundancyallocation problems inseries-parallelsystems عنوان فارسی مقاله: بهینه سازی دقیق مسائل تخصیص افزونگی چند هدفه، در سیستم های موازی-سری به صورت کارآمد دسته: مهندسی سیستم ها فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۲۵ جهت دانلود رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک نمایید ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می ... ادامه مطلب »

دانلود کتابهای ازمون جی ار ای

  از آنجایی که اخیر چندین ایمیل درباره امتحان GRE دریافت کردم . تصمیم گرفتم چند کتاب و جزوه برای آمده شدن این امتحان براتون قرار بدم . تمام این مواردی که اینجا قرار دادم جزو بهترین منابع اینترنت هستند و پیشنهاد میکنم وقتتون رو دیگه برای جستجو در منابع صرف نکنید و روی آماده سازی و تمرین امتحان تمرکز ... ادامه مطلب »

آزمون GRE و دانلود کتاب های مرتبط با ان

آزمون GRE و اعتبار آن جی آر ای (GRE=Graduate Record Examination) آزمونی جامع است که توانایی ها و معلومات عمومی فارغ التحصیلان را ارزیابی می کند و معمولا برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. آزمون جی آر ای در دو نوع عمومی (general) و موضوعی/تخصصی (subject) به صورت تستی برگزار می شود که از سه بخش ... ادامه مطلب »

آزمون GMAT چیست و برای چه کسانی کاربرد دارد؟

آزمون GMAT چیست و برای چه کسانی کاربرد دارد؟ GMATکه مخففGraduate Management Admission Test است امروزه به یکی از مهم‌ترین ابزارهای سنجش بخشی از توانایی‌های متقاضیان شرکت در دوره‌های MBA (Master of Business Administration) و دوره‌های نزدیک و مشابه آن نظیر MPA (Master of Public Administration) شناخته شده است و تقریباً هیچ مدرسه، کالج یا دانشگاه معتبر برگزار کننده این ... ادامه مطلب »