جدیدترین مطالب

ادبیات فارسی

دانلود رایگان فایل پی دی اف نکات پند اموز

      یک سفر هزار مایلی با اولین قدم شروع می شود. دیر اقدام کردن بهتر از هرگز اقدام کردن است. %۹۹ شکست موفقیت است. برای دانلود رایگان فایل پی دی اف زیر بر روی عنوان زیر کلیک فرمایید دانلود رایگان فایل پی دی اف نکات پند اموز پسورد فایل:http://www.askpaper.ir   حجم فایل:حدود سه مگا بایت تعداد صفحات:۴۷ صفحه ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان شیوهای گام به گام اموزش نوشتن برای کودکان(فایل ورد)

زمان ما زمان پایبندی حقایق و عینیت ها ی سفت و سختی است که تخیل را بی قدر و مقدار کرده است . اغلب هنر و تخیل به جای غذای مقوی و ناب زندگی منجمد کننده زندگی به حساب می آید در صورتی که می شود هنر و تخیل منجمد کننده نباشد بلکه سرچشمه ی تجربه های ارزشمند انسان به ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان زندگی مولانا (فایل ورد)

جلال‌الدین محمد درششم ربیع‌الاول سال۶۰۴ هجری درشهربلخ تولد یافت. سبب شهرت او به رومی ومولانای روم، طول اقامتش‌ و وفاتش درشهرقونیه ازبلاد روم بوده است. بنابه نوشته تذکره‌نویسان وی درهنگامی که پدرش بهاءالدین از بلخ هجرت می‌کرد پنجساله بود. اگر تاریخ عزیمت بهاءالدین رااز بلخ  در سال ۶۱۷ هجری بدانیم، سن جلال‌الدین محمد درآن هنگام قریب سیزده سال بوده است. ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان فن داستان نویسی فایل ورد

اما شاید هیچکس نتواند به سؤال چگونه می توان داستان نویس  موفقی  شد، پاسخ کاملی بدهد. زیرا همه  کم و بیش با این حقیقت کنار امده اند که نویسندگی اموختنی نیست. ولی مأیوس نشوید. اگر استعداد نویسندگی در خود سراغ  دارید می توانید و باید، راه و روش بهتر نوشتن را نیز بیاموزید. اما  یادتان باشد که معلم  و کتابِ ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان نقد و تحلیل آراءادبی غربی‌ها (از یونان باستان تا به امروز) فایل ورد

در تعریف واژه ی ادبیات، ماهیت، فواید و نقش آن در زندگی بشر و نیز در حوزه ها و کارکردهای عملی آن، از قدیمترین زمان تاکنون مباحث گوناگونی صورت گرفته است؛ برخی آنرا به مفهوم اخلاقی و برخی در معانی ادبی و عده ای نیز به هر دو مفهوم اخلاقی و ادبی آن به کار برده اند.اما امروزه ادبیات با ... ادامه مطلب »

ایهام های نویافته در شعر حافظ

عنوان مقاله: ایهام های نویافته در شعر حافظ نویسنده: دکتر احمدرضا بهرام پور عمران فصلنامه ادب پژوهی تابستان ۱۳۹۳ هرکه اندکی در شگردهای شعری حافظ باریک شده باشد می داند که ایهام از مهمترین تمهیدات بیانی شعر اوست. برخی از واژه هایی که در این مقاله به آنها پرداخته شده، کند و کاوهایی است در اشارات پنهان حافظ به معانیِ ... ادامه مطلب »