جدیدترین مطالب

جزوه های دکتری

جزوه دکتری آسیب شناسی روانی

جزوه دکتری آسیب شناسی روانی آسیب شناسی روانی، رفتار، احساس ها، و هیجان های افراد را از نظر برخورد با محیط و جامعه مورد بحث  قرار می دهد همچنین چگونگی احساس متفاوت بودن افراد از نظر جامعه و برخورد با آنان را بررسی می نماید. در این پست جزوه آسیب شناسی ویژه کنکور دکتری روانشناسی در گرایش های سلامت، بالینی ... ادامه مطلب »

حقوق تعهدات: بسته تخصصی دکتری نیمه متمرکز ۹۷

حقوق تعهدات: بسته تخصصی دکتری نیمه متمرکز ۹۷ شاخه حقوق نفت و گاز انتشارات عدلیه شامل مطالبی چون درسنامه تخصصی دکتری، نکات مهم و کاربردی، نکات طلایی، تست و خدسنجی، سوالات سراسری آزمون دکتری و… می شود. دانلود ادامه مطلب »

استعداد تحصیلی آزمون دکتری

استعداد تحصیلی آزمون دکتری به همراه نمونه سوالات آزمون دکتری۹۱ استعداد تحصیلی یکی از دروس آزمون دکتری است که کمتر مورد توجه داوطلبین قرار گرفته. با کمی تمرین و تست می توان به سوالات بیشتری پاسخ داد و درصد بالایی را کسب کرد. دانلود ادامه مطلب »

جزوه جزای اختصاصی دکتری

جزوه جزای اختصاصی دکتری این جزوه شامل درسنامه، نکات مهم، محشای قوانین جزایی، نکات آزمونی دکتری از ۹۱ تا ۹۶، و آرای وحدت رویه می باشد. انتشارات عدلیه این جزوه را به چاپ رسانده است. دانلود ادامه مطلب »

جزوه دکتری روانشناسی بالینی

جزوه های دکتری روانشناسی بالینی گاهی داوطلبان مقاطع بالاتر تحصیلی فرصت مطالعه کامل منابع رشته خود را ندارند. بنابراین ترجیح این دسته از افراد، مطالعه جزوات مرتبط است. در اینجا برای کمک به این دسته از افراد که زمان کافی برای مطالعه ندارند، جزوه های دکتری رشته روانشناسی بالینی را قرار داده ایم. برای دانلود هر جزوه، روی آن کلیک ... ادامه مطلب »

جزوه دکتری جزا و جرم شناسی (متون فقه)

جزوه دکتری جزا و جرم شناسی (متون فقه) در این قسمت جزوه متون فقه برای آمادگی کنکور دکتری رشته حقوق برای شما عزیزان آماده شده است . دانشجویانی هم که برای آزمون های حقوقی دیگر در حال آماده سازی هستند می توانند از این جزوه استفاده کنند . برای درس متون فقه شما می توانید از کتاب شرح لمعه و ... ادامه مطلب »

جزوه دکترای تخصصی علوم تشریح

جزوه دکترای تخصصی علوم تشریح این مجموعه شامل چند درس می باشد که به صورت تک درس از طریق لینکهای زیر قابل دانلود می باشد. تشریح (کالبدشناسی) – دریافت بافت – دریافت سلولی مولکولی – دریافت جنین – دریافت ادامه مطلب »