جدیدترین مطالب

حقوق

جزوه حقوق جزای اختصاصی

حقوق

حقوق جزای اختصاصی حقوق جزای اختصاصی رشته‌ای از حقوق است که به بحث در خصوصیات هر یک از جرائم به طور جداگانه می‌پردازد. موضوع حقوق جزای اختصاصی خود جرم است و خصوصیات جرائم را چه از نظر عناصر تشکیل دهنده و چه از نظر کیفیت مجازات تعریف و بیان می‌کند. در اینجا جزوه حقوق جزای اختصاصی ۱ و ۲ و ... ادامه مطلب »

جزوه حقوق کار

حقوق کار

جزوه کارشناسی ارشد حقوق عمومی / حقوق کار تقریرات استاد بابک درویشی حقوق عمومی مجموعه قوانین و مقرراتی است که حاکم بر روابط دستگاه های دولتی با یکدیگر و مردم است. در این پست جزوه کارشناسی ارشد حقوق عمومی درس حقوق کار قرار دادیم. دانلود   ادامه مطلب »

حقوق کار

حقوق کار

جزوه حقوق کار دکترکوروش استوارسنگری حقوق کار به معنی امروزی آن، نخست در کشورهای صنعتی خودنمایی کرده و به رشد خود ادامه داده است. بنابراین معمولآ نظریه ها و تعاریف و اصطلاحات این رشته را در ادبیات حقوقی ان کشورها جستجو می کنند. در مورد تعریف حقوق کار، نظریه پردازان هر یک بنا به نگرش و خود نسبت به جهان ... ادامه مطلب »

جزوه کامل حقوق مدنی

photo_2017-07-09_21-48-39 (7) - Copy - Copy - Copy - Copy - Copy - Copy

جزوه کامل حقوق مدنی در اینجا جزوه کامل حقوق مدنی  / دکتر شهبازی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حقوق قرار داده ایم. این جزوه علاوه بر دانشجوبان کارشناسی، برای داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد نیز مفید خواهد بود. دانلود ادامه مطلب »

جزوه کارشناسی ارشد جرم شناسی

حقوق

جزوه جرم شناسی: مختصر تقریرات درس جرم شناسی با الحاقات و اضافات استاد: دکتر علی حسین نجفی ابرندآبادی در نیمه دوم قرن نوزدهم یعنی از سال های ۱۸۵۰ به بعد با یک واقعه مهم روبرو می شویم که عبارت از تولد رشته های مختلف علوم انسانی از دل فلسفه و پیشرفت این علوم بود. در این سال ها فلسفه به ... ادامه مطلب »

جزوه حقوق مدنی ۲ و ۴

مدنی

جزوه حقوق مدنی ۲ و ۴ «حقوق مدنی، مجموعه قواعدی است که احوال شخصیه شهروندان یک جامعه را تعیین می‌کند، مالکیت خصوصی و حقوق اصلی را که شهروندان می‌توانند در برابر هم به دست آورند و راه‌‌های کسب، انتقال و زوال آن حقوق را سازمان می‌دهد.» به‌طور کلی حقوق مدنی حقوق مالی و حقوق غیرمالی اشخاص است. البته برای مطالعه ... ادامه مطلب »

جزوه قواعد فقه ۱ و ۲

فقه

جزوه قواعد فقه ۱ و۲ “قواعد فقهى، اصول فقهى کلى است‏ با عبارت‏هاى کوتاه و اساسى که شامل مى‏شود احکام تشریعى عام را در حوادثى که در موضوعات آن‏ها داخل است. ” در این جزوه به مباحثی مانند قواعد فقه، تعریف قاعده فقهی،  تقسیمات حکم و مطالب دیگری پرداخته می شود. دریافت قواعد فقه ۱ دریافت قواعد فقه ۲ ادامه مطلب »

۲ جزوه در باب حقوق مدنی ۳

حقوق مدنی

۲  جزوه در باب حقوق مدنی۳ حقوق مدنی مهم‌ترین شاخه حقوق خصوصی است که به بررسی و تنظیم روابط افراد جامعه با یکدیگر صرف نظر از عنوان و موقعیت اجتماعی آن‌ها می‌پردازد. در اینجا دو جزوه حقوق مدنی قرار داده ایم. دریافت جزوه اول دریافت جزوه دوم   ادامه مطلب »

جزوه حقوق مدنی ۸

مدنی 8

جزوه حقوق مدنی ۸ دانشگاه پیام نور حقوق مدنی، یکی از دروس تخصصی رشته حقوق می باشد که در اینجا جزه ی حقوق مدنی ۸ قرار داده شده . این جزوه شامل سه فصل می باشد که هر بخش شامل چند فصل می باشد و درباره مسائلی همچون شفعه، وصیت، ارث نگاشته شده است. دریافت ادامه مطلب »

جزوه حقوق کار ۱

حقوق کار

جزوه حقوق کار۱ بحث مربوط به حقوق کار به این برمی گردد که افرادی که برای خود و به حساب خود کار می کنند، فعالیت اینگونه افراد تابع قوانین دیگری به جز قانون کار است ولی کسانی که نیروی کار خود را در اختیار دیگری می گذارند اصولاً مشمول حقوق کارند. بخش اول: مبانی و منابع حقوق کار فصل یک: ... ادامه مطلب »

مجموعه موضوعات پایان نامه رشته حقوق

پایان نامه حقوق

مجموعه موضوعات پایان نامه رشته حقوق هر مقطع تحصیلی در دانشگاه، براساس رشته و گرایش، برای فراغت از تحصیل نیاز به نگارش پایان نامه یا کارآموزی دارد. یکی از دغدغه های دانشجویان برای نگارش پایان نامه، انتخاب موضوع است. در اینجا سعی شده تعدادی موضوع جهت تحقیق و پژوهش در رشته حقوق معرفی گردد. دریافت ادامه مطلب »