جدیدترین مطالب

حسابداری

جزوه درس اقتصاد خرد

اقتصاد خرد

جزوه درس اقتصاد خرد اقتصاد خرد بخشی از اقتصاد است که به چگونگی تصمیم گیری در رابطه با قیمت میزان تولید در بازارھای مختلف را با مفروضات مختلف مطالعه می کند. جزوه پیش رو، جزوه درس اقتصاد خرد، استاد شوری می باشد. دانلود ادامه مطلب »

جزوه درس اصول سرپرستی

اصول سرپرستی

جزوه درس اصول سرپرستی مدیران نیازمند مهارت های عمومی، توانایی های خاص و ویژگی های فردی می باشند. ترکیب این مهارت ها، توانایی ها و ویژگی ها فردی در سطوح مختلف یک سازمان و در سازمان های گوناگون با هم متفاوت اند. همچنین مدیران در دوران خدمت مدیریت خود که در سطوح مختلف مدیریت یک سازمان و یا به سطوح ... ادامه مطلب »

حسابداری صنعتی ۲

جزوه حسابداری

حسابداری صنعتی۲ استاد: آقامحمدی مباحث مرتبط با حسابداری صنعتی ۲ عبارتند از : فصل اول ) هزینه یابی محصولات مشترک فصل دوم ) تجزیه و تحلیل بهای تمام شده در هزی یابی مستقیم (نقطه سر به سر، حاشیه ایمنی، و … ) فصل سوم ) هزینه یابی جذبی و مستقیم فصل چهارم ) محاسبه ی انحرافات (انحراف مواد ، دستمزدها ... ادامه مطلب »

جزوه اصول حسابداری ۲

حسابداری

جزوه اصول حسابداری۲ جزوه ای که پیش روی شماست برگرفته از کتاب اصول حسابداری ۲ دکتر یحیی حساس یگانه می باشد که در ۴۰۴ اسلاید تهیه و تنظیم شده است. تهیه کننده : مهدی هدایتیان بخشی از جزوه : تاکید بر سیستم حسابداری دستی بر این اساس است که این سیستم و مفاهیم دفاتر روزنامه و معین در دوران نه ... ادامه مطلب »

جزوه حسابداری صنعتی

حسابداری

جزوه حسابداری صنعتی سیستم حسابداری، اساسی ترین و قابل اعتمادترین سیستم اطلاعات کمی است. در اینجا جزوه های حسابداری صنعتی در ۳ بخش قرار داده شده است. این جزوه در قالب پاورپوینت بوده که تبدیل به PDF شده است. حسابداری صنعتی – بخش اول – ۱۹۱ اسلاید –دریافت حسابداری صنعتی – بخش دوم – ۱۵۳ اسلاید – دریافت حسابداری صنعتی ... ادامه مطلب »