جدیدترین مطالب

دانلود مقاله و کتاب

دانلود رایگان فایل پی دی اف نکات پند اموز

      یک سفر هزار مایلی با اولین قدم شروع می شود. دیر اقدام کردن بهتر از هرگز اقدام کردن است. %۹۹ شکست موفقیت است. برای دانلود رایگان فایل پی دی اف زیر بر روی عنوان زیر کلیک فرمایید دانلود رایگان فایل پی دی اف نکات پند اموز پسورد فایل:http://www.askpaper.ir   حجم فایل:حدود سه مگا بایت تعداد صفحات:۴۷ صفحه ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان تحقیق: تعاریف،مفاهیم و انواع مهاجرت(فایل ورد)

حرکات مکانی جمعیت با پیشرفتهای تکنولوژی و توسعه اقتصادی جوامع نسبت به گذشته افزایش یافته است. وسایل مکانیزه حمل ونقل در جابه جایی انسانها نقش چشمگیر داشته و به خصوص اینکه سرعت و اسایش در وسایط نقلیه به جابه جایی انسان شتاب بیشتری داده و تحرک افزاینده ای برای انسان فراهم اورده است.مهاجرت و یا به عبارت دیگر حرکت در ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان پاورپوینت تحقیق گردشگری سلامت: چالشی نو

مسافرت به کشورویااستان دیگری بدلیل مشکلات مربوط به سلامتی (پیشگیری ویادرمان) مسافرت به منظوردرمان بیماری های خاص زیرنظرمراکزپزشکی ویابدون آن،دربیمارستان ها یامراکزدرمانی،یارفتن به منابع بهبودی طبیعی(برای درمان یا استراحت) نظیرچشمه های آبگرم معدنی یادریاچه های نمک،درمدت زمان معین (بطورمتوسط۴-۲هفته ونه بیشتر از ۱سال) البته براساس نوع بیماری. هرشخصی که درطی زمان حداقل ۲۴ساعت ویایک شب اقامت، به دلیل مسایل مرتبط ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان شیوهای گام به گام اموزش نوشتن برای کودکان(فایل ورد)

زمان ما زمان پایبندی حقایق و عینیت ها ی سفت و سختی است که تخیل را بی قدر و مقدار کرده است . اغلب هنر و تخیل به جای غذای مقوی و ناب زندگی منجمد کننده زندگی به حساب می آید در صورتی که می شود هنر و تخیل منجمد کننده نباشد بلکه سرچشمه ی تجربه های ارزشمند انسان به ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان زندگی مولانا (فایل ورد)

جلال‌الدین محمد درششم ربیع‌الاول سال۶۰۴ هجری درشهربلخ تولد یافت. سبب شهرت او به رومی ومولانای روم، طول اقامتش‌ و وفاتش درشهرقونیه ازبلاد روم بوده است. بنابه نوشته تذکره‌نویسان وی درهنگامی که پدرش بهاءالدین از بلخ هجرت می‌کرد پنجساله بود. اگر تاریخ عزیمت بهاءالدین رااز بلخ  در سال ۶۱۷ هجری بدانیم، سن جلال‌الدین محمد درآن هنگام قریب سیزده سال بوده است. ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان فن داستان نویسی فایل ورد

اما شاید هیچکس نتواند به سؤال چگونه می توان داستان نویس  موفقی  شد، پاسخ کاملی بدهد. زیرا همه  کم و بیش با این حقیقت کنار امده اند که نویسندگی اموختنی نیست. ولی مأیوس نشوید. اگر استعداد نویسندگی در خود سراغ  دارید می توانید و باید، راه و روش بهتر نوشتن را نیز بیاموزید. اما  یادتان باشد که معلم  و کتابِ ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان نقد و تحلیل آراءادبی غربی‌ها (از یونان باستان تا به امروز) فایل ورد

در تعریف واژه ی ادبیات، ماهیت، فواید و نقش آن در زندگی بشر و نیز در حوزه ها و کارکردهای عملی آن، از قدیمترین زمان تاکنون مباحث گوناگونی صورت گرفته است؛ برخی آنرا به مفهوم اخلاقی و برخی در معانی ادبی و عده ای نیز به هر دو مفهوم اخلاقی و ادبی آن به کار برده اند.اما امروزه ادبیات با ... ادامه مطلب »

بازی درمانی در روانشناسی کودک

بازی درمانی یکی از روشهای مؤثر در درمان مشکلات رفتاری و روانی کودکان است. بطور کلی بازی نقش مؤثری در رشد کودک دارد و در خلال بازی می‌توان به بسیاری از ویژگیها ، مسائل و رشد کودک پی برد.بازیهای کودکان مختلف و نوع ویژگیهایی که از خود ظاهر می‌سازند تفاوتهایی با یکدیگر دارند. هر چند نوع بازیها در گروههای سنی ... ادامه مطلب »

کتاب شبکه های عصبی در SPSS

کتاب شبکه های عصبی در SPSS به دلیل پیچیده بودن محاسبات شبکه عصبی استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری توسط کاربران ناگزیر می نماید. در این میان نرم افزارهای متعددی به نسبت به سایر نرم افزارها SPSS محاسبه شبکه های عصبی می پردازند. نرم افزار دارای مزیت هایی بوده که مهمترین آن سهولت استفاده از آن می باشد. دانلود ادامه مطلب »

نیچه و مکتب پست مدرن

نیچه و مکتب پست مدرن نویسنده: دیو رابینسون مترجمان: ابوتراب سهراب – فروزان نیکوکار نشر فروزان فردریش نیچه از بزرگترین فیلسوفان و متفکران جهان است که اندیشه های او در افکار فلاسفه و متفکران و صاحب نظران قرن بیستم تأثیر و نفوذ فراوان داشت و بسا که، همانطور که خود گفته است، جولانگاه اصلی اندیشه های او قرن بیست و ... ادامه مطلب »

خلاصه کتاب روش تحقیق در جغرافیا

خلاصه کتاب روش تحقیق در جغرافیا خلاصه کتاب روش تحقیق در جغرافیا که هم اکنون در اختیار شما دانشجویان عزیر است و آماده مطالعه می باشد بر اساس کتاب روش تحقیق در جغرافیای دکتر مجید جاوری و دکتر رستم صابری فر تدوین شده است. دانلود ادامه مطلب »

صنعت داروسازی در عصر صفوی

صنعت داروسازی در عصر صفوی نویسنده: احمد اشرفی پاییز ۱۳۹۲ با توجه به سابقه چند هزار ساله ی طب سنتی ایران و شاخه های متعدد آن از جمله داروسازی و اختصاص کتب و رسالات فراوان برجای مانده از قدما در این حوزه، این پژوهش در پی یافتن جایگاه صنعت داروسازی در عصر صفوی می باشد. بر اساس بررسی های انجام ... ادامه مطلب »