جدیدترین مطالب

دانلود مقاله و کتاب

دانلود رایگان تحقیق ارامش ذهنی(فایل ورد)

  هر که هستید و هر کجا زندگی می‌کنید، آرامش را به زندگی خویش دعوت کنید و آن را در ذهن خود جایگزین سازید. اگر کلام و رفتار شما قرین آرامش باشد بدون شک این ویژگی به دنیای اطراف شما نیز سرایت خواهد کرد. بخاطر داشته باشید، برای رسیدن به این وضعیت ، لازم است برخی قابلیتهای ویژه را در ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان مقاله فن داستان نویسی (فایل ورد)

اما شاید هیچکس نتواند به سؤال چگونه می توان داستان نویس موفقی  شد، پاسخ کاملی بدهد. زیرا همه کم و بیش با این حقیقت کنار امده اند که نویسندگی اموختنی نیست. ولی مأیوس نشوید. اگر استعداد نویسندگی در خود سراغ دارید می توانید و باید، راه و روش بهتر نوشتن را نیز بیاموزید. اما  یادتان باشد که معلم و کتابِ ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان تحقیق زندگی مولانا(فایل ورد)

جلال‌الدین محمد درششم ربیع‌الاول سال۶۰۴ هجری درشهربلخ تولد یافت. سبب شهرت او به رومی ومولانای روم، طول اقامتش‌ و وفاتش درشهرقونیه ازبلاد روم بوده است. بنابه نوشته تذکره‌نویسان وی درهنگامی که پدرش بهاءالدین از بلخ هجرت می‌کرد پنجساله بود. اگر تاریخ عزیمت بهاءالدین رااز بلخ  در سال ۶۱۷ هجری بدانیم، سن جلال‌الدین محمد درآن هنگام قریب سیزده سال بوده است. ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان تحقیق چهره زن در شاهنامه(فایل ورد)

در شاهنامه ی فردوسی نزدیک به ۲۰ زن نقش آفرینی می کنند که البته بیش تر آن ها در دوری پهلوانی می زیند. به درستی می توان گفت که در هیچ کتاب دیگری در ادب کهن پارسی تا بدین پایه زنان خردمند و ستوده وجود ندارند. و هیچ سخن گویی این گونه زنان را نستوده است. (در نوشتهارهای پسین از ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان تحقیق رضایت شغلی کارگر(فایل ورد)

    روان‌شناسی صنعتی دانش بررسی رفتار انسان در محیط کار است. این دانش می‌کوشد تا با به اجرا گذاشتن نتایج و روش‌های روان‌شناختی به کارگران و سازمان‌ها کمک نماید. به این شاخه از روان‌شناسی گاه روان‌شناسی کار و روان‌شناسی شغلی هم گفته می‌شود.از جمله مباحث مطرح در این شاخه از روان‌شناسی می‌توان به رفتار سازمانی، توسعه و بالندگی سازمان، ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان تحقیق نقش فرهنگ وقف در توسعه تمدنها (فایل ورد )

اهداف اصلی وقف، مبارزه با جهل و نادانی و فقر و فلاکت و توسعه دانش بشری و توسعه علم و تکنولوژی و دستیابی و بهره برداری از گنجینه های عظیم ارضی و سماوی است. کلیساها و مساجد و حسینیه مهمترین مرکز جمع آوری هدایا و اعانات و بذل و بخشش بشمار می آیند.پس از جنگ جهانی دوم توجه دانشمندان و ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان تحقیق زندگینامه راسل فیلسوف بزرگ (فایل ورد)

زندگی نامه راسل : تقریبا همه اذعان دارند که از میان همه فیلسوفان بریتانیایی معاصر،برتراند راسل در سراسر جهان از همه مشهور تر است.این امر تا حدی ناشی از این واقعیت است که او تعداد بس معتنابهی کتاب و مقاله در زمینه مباحث اخلاقی ،اجتماعی و سیاسی نوشته و منتشر کرده است که آمیخته به چاشنی سخنان بر انگیزاننده است ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان فایل پی دی اف نکات پند اموز

      یک سفر هزار مایلی با اولین قدم شروع می شود. دیر اقدام کردن بهتر از هرگز اقدام کردن است. %۹۹ شکست موفقیت است. برای دانلود رایگان فایل پی دی اف زیر بر روی عنوان زیر کلیک فرمایید دانلود رایگان فایل پی دی اف نکات پند اموز پسورد فایل:http://www.askpaper.ir   حجم فایل:حدود سه مگا بایت تعداد صفحات:۴۷ صفحه ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان تحقیق: تعاریف،مفاهیم و انواع مهاجرت(فایل ورد)

حرکات مکانی جمعیت با پیشرفتهای تکنولوژی و توسعه اقتصادی جوامع نسبت به گذشته افزایش یافته است. وسایل مکانیزه حمل ونقل در جابه جایی انسانها نقش چشمگیر داشته و به خصوص اینکه سرعت و اسایش در وسایط نقلیه به جابه جایی انسان شتاب بیشتری داده و تحرک افزاینده ای برای انسان فراهم اورده است.مهاجرت و یا به عبارت دیگر حرکت در ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان پاورپوینت تحقیق گردشگری سلامت: چالشی نو

مسافرت به کشورویااستان دیگری بدلیل مشکلات مربوط به سلامتی (پیشگیری ویادرمان) مسافرت به منظوردرمان بیماری های خاص زیرنظرمراکزپزشکی ویابدون آن،دربیمارستان ها یامراکزدرمانی،یارفتن به منابع بهبودی طبیعی(برای درمان یا استراحت) نظیرچشمه های آبگرم معدنی یادریاچه های نمک،درمدت زمان معین (بطورمتوسط۴-۲هفته ونه بیشتر از ۱سال) البته براساس نوع بیماری. هرشخصی که درطی زمان حداقل ۲۴ساعت ویایک شب اقامت، به دلیل مسایل مرتبط ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان شیوهای گام به گام اموزش نوشتن برای کودکان(فایل ورد)

زمان ما زمان پایبندی حقایق و عینیت ها ی سفت و سختی است که تخیل را بی قدر و مقدار کرده است . اغلب هنر و تخیل به جای غذای مقوی و ناب زندگی منجمد کننده زندگی به حساب می آید در صورتی که می شود هنر و تخیل منجمد کننده نباشد بلکه سرچشمه ی تجربه های ارزشمند انسان به ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان زندگی مولانا (فایل ورد)

جلال‌الدین محمد درششم ربیع‌الاول سال۶۰۴ هجری درشهربلخ تولد یافت. سبب شهرت او به رومی ومولانای روم، طول اقامتش‌ و وفاتش درشهرقونیه ازبلاد روم بوده است. بنابه نوشته تذکره‌نویسان وی درهنگامی که پدرش بهاءالدین از بلخ هجرت می‌کرد پنجساله بود. اگر تاریخ عزیمت بهاءالدین رااز بلخ  در سال ۶۱۷ هجری بدانیم، سن جلال‌الدین محمد درآن هنگام قریب سیزده سال بوده است. ... ادامه مطلب »