جدیدترین مطالب

کامپیوتر

کتاب شبکه های عصبی در SPSS

کتاب شبکه های عصبی در SPSS به دلیل پیچیده بودن محاسبات شبکه عصبی استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری توسط کاربران ناگزیر می نماید. در این میان نرم افزارهای متعددی به نسبت به سایر نرم افزارها SPSS محاسبه شبکه های عصبی می پردازند. نرم افزار دارای مزیت هایی بوده که مهمترین آن سهولت استفاده از آن می باشد. دانلود ادامه مطلب »

بکارگیری سیاست کمیسیون چندعامله در تخصیص ایستای منابع گرید با استفاده از عامل های CBR

بکارگیری سیاست کمیسیون چندعامله در تخصیص ایستای منابع گرید با استفاده از عامل های CBR نویسندگان: سعید صبامنیری – بهروز معصومی – محمدرضا میبدی در این مقاله یک سیاست کمیسیون چندعامله برای انتساب ایستای وظایف در سیستم های محاسباتی ناهمگن گرید، ارائه گردیده است. از آنجایی که سیاست مورد نظر از عامل های CBR استفاده می کند، لذا در مدل ... ادامه مطلب »

تبدیل مبنا

عنوان کتاب: تبدیل مبنا نویسنده: عارف رضایی تابستان ۹۲ هدف این کتاب، آموزش با حداقل پیچیدگی است، اما از جزئیات غافل نشده و سعی بر این بوده از مثال های متعدد استفاده شود، مثال و تمرین اساس یادگیری هر چیزی است خصوصاً ریاضیات. قسمت هایی از ریاضی که در مبحث یادگیری مبنا نیاز داریم توضیح داده می شود، این قسمت ... ادامه مطلب »

ANALYSIS OF ISO 9000 QUALITY STANDARDS MANAGEMENT

عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد: ANALYSIS OF ISO 9000 QUALITY STANDARDS MANAGEMENT محل ارائه: دانشگاه کالیفرنیا سال ۲۰۱۳ The purpose of this thesis was to study how and to what extent ISO 9000 quality standards management certification is taught on the undergraduate level in courses in California ABET-accredited 4-year engineering programs. The level of knowledge of the standard among graduates ... ادامه مطلب »

سیستم مدیریت پایگاه داده

عنوان: سیستم مدیریت پایگاه داده امروزه استفاده از رایانه و نرم افزارهای کاربردی ، یکی از ضروریات زندگی بشر بوده و حذف آن از زندگی تا حدود زیادی غیر قابل تصور می باشد .در این میان برنامه نویسی و تهیه نرم افزار های کاربردی ، از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و رفته رفته، باید برنامه ها و ... ادامه مطلب »

راهنمای راه اندازی کافی نت

راهنمای راه اندازی یک کافی نت در محل کار ما دو کامپیوتر وجود دارد و هر دو هم به اینترنت نیاز دارند چگونه می توان با استفاده از یک مودم و خط تلفن و یک اکانت اینترنت هر دو آنها در آن واحد از اینترنت استفاده کنند؟ • من می خواهم با یکی از دوستانم که در یک ساختمان هستیم ... ادامه مطلب »

چاپگرها و پارامترهای مهم در خرید یک چاپگر

چاپگر از متداولترین دستگاههای خروجی در کامپیوتر است که از آن  بمنظور چاپ  اطلاعات  استفاده می شود . کاربران کامپیوتر صرفنظر از نوع استفاده ، ممکن است در مقاطع زمانی خاصی نیازمند استفاده از چاپگر باشند. چاپگرها دارای انواع متفاوتی می باشند. چاپگرهای جوهر افشان،لیزری تک رنگ و لیزری رنگی ، سه گروه عمده از چاپگرهای موجود می باشند. هر یک ... ادامه مطلب »

معرفی روشی مبتنی بر نیازمندی ها جهت آزمون معماری نرم افزار

عنوان مقاله: معرفی روشی مبتنی بر نیازمندی ها جهت آزمون معماری نرم افزار نویسنده: سید مهران شرفی نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران تابستان ۱۳۹۲ در این مقاله ضمن معرفی روش های متداول مبتنی بر سناریو در ارزیابی معماری نرم افزار و بیان نقاط ضعف و قوت آنها، رویکرد متفاوتی برای شناسایی نقایص معماری ارائه می شود. دریافت ادامه مطلب »

دانلو.د کتاب راهنمای امنیت سایت جوملا به زبان فارسی

امروزه از سیستم مدیریت محتوای جوملا برای راه اندازی وب سایت شخصی و شرکتی به کرار استفاده می کنند . عدم توجه کافی به مسایل امنیتی جوملا باعث به هدر رفتن زحمات شما و اطلاعات وب سایت شما منجر گردد. در این کتاب شما با پارامترهای بالا بردن امنیت سایتهای جوملایی پرداخته می شود. شما با مطالعه این کتاب می ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان کتاب آموزش ۳ CSS برنامه نویسی وب سایت به زبان فارسی

کتاب آموزش کاربردی CSS نوشته فردوس رسولی به زبان فارسی شما را بطور کامل با طراحی صفحه هات وب آشنا می کند. CSS این امکان را برای طراحان وب فراهم می آورد تا بتوانند جنبه های بصری زیباتری را برای صفحه های وب خلق کنند. استفاده از تگ های HTML و سازگاری با CSS امروزه امری ضروری برای برنامه نویسی ... ادامه مطلب »

دانلود کتاب آموزش دوره سیسکو CCNA به زبان فارسی

کتاب آموزش دوره سیسکو CCNA که به زبان فارسی توسط فرشید بابا خانی تهیه شده است را تقدیم شما کاربران عزیز می کنیم. در این کتاب شما بطور کامل با دوره ی سیسکو سی سی ان ای و شبکه های مبتنی بر سیسکو آشنا خواهید شد. این کتاب به گونه ای نوشته شده است که شما با مطالعه دقیق این ... ادامه مطلب »