جدیدترین مطالب

اصلاح گرامری و پلاجریزم

مقاله خود را در ایران با قویترین سرویس iThenticate ازنظر پلاجیاریزم چک کنید

نرم افزار iThenticate مشهور ترین سیستم آنلاین چک کننده مقالات ازنظر پلاجیاریزم است. پژوهشگران ایرانی می توانند از این سرویس بسیارارزشمند استفاده نمایند.

 

Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL2lUaGVudGljYXRlQmlnLmpwZyZ3PTMwMCZoPTE2MCZxPTkwJmFvZT0x

نرم افزار iThenticate معتبرترین و شناخته شده ترین سرویس چک کننده مقالات از نظر پلاجیاریزم است که توسط معتبرترین مجلات علمی در جهان استفاده می شود. معمولا به پژوهشگران پیشنهاد می شود که قبل از آنکه مقاله شان را به مجله ارسال کنند آن را ازنظر پلاجیاریزم چک کنند و چه بهتر که پژوهشگران مقاله خود را دقیقا با همان نرم افزاری که بعدا مجله از آن استفاده می کند چک کنند. علاوه بر آن, پروپوزالهای پژوهشی و پایان نامه ها هم از سوی دانشگاه ها پیشنهاد می شود که ازنظر پلاجیاریزم چک بشوند.

از امروز این امکان فراهم شده است که پژوهشگران ایرانی با استفاده از این سرویس, بدون نیاز به استفاده از کردیت کارتهای بین المللی امکان استفاده از این سرویس مشهور دنیای نشر مجلات آکادمیک را با قیمت مناسب داشته باشند. برای مجلات آکادمیک که تمایل به استفاده از این سرویس برای تعداد زیادی ازمقالات خود داشته باشند تخفیف حجمی درنظر گرفته شده است تا بتوانند یک نوبت هر یک از فایلهای مقاله یا محتوای دیگر را که در داخل برنامه مایکروسافت آفیس ورد تهیه شده باشد از نظر پلاجیاریزم چک کنند.

برای اطمینان شما یکصفحه از کار شما به رایگان چک میشود

هزینه هر مقاله برای بررسی فقط ۱۸۰۰۰ تومان میباشد برای مقالات بیشتر از ۱۰ صفحه یا پایان نامه تماس بگیرید

فایل خود را به ادرس زیر ایمیل کنید  studentedu4@gmail.com

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*